fbpx

Kontakt

Znajdź najbliższy Oddział
Skontaktuj się z naszą infolinią

801 401 999 

(GSU Stowarzyszenie Ubezpieczonych – opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora) – podczas rozmowy możesz sprawdzić stan swoich polis oraz płatności, otrzymać numer konta do wpłaty składek za ubezpieczenia grupowe, otrzymasz kontakt do doradcy dostępnego na Twoim terenie. Infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

32 411 01 97

(GSU Polisa Sp. z o.o.  – opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora) –  podczas rozmowy zapewnimy wsparcie w procesie zakupu ubezpieczenia w serwisie sklep.gsupolisa.pl, a także udzielimy niezbędnych informacji na temat współpracy z nami. Infolinia dostępna jest w poniedziałki, środy i piątki od 8:00 do 15:00 oraz we wtorki i czwartki od 12:00 do 19:00.

 

Skontaktuj się z naszym Inspektorem ochrony danych osobowych:

Agnieszka Błażyca – Smętek
e-mail: iod@gsupolisa.pl
adres: GSU Polisa Sp. z o.o.
44-100 Gliwice
Ul. Góry Chełmskiej 2B

Wypełnij formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu, w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie, jest GSU Polisa Sp. z o.o., ul. Góry Chełmskiej 2B w Gliwicach (44-100). Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką prywatności do momentu udzielenia odpowiedzi, nie dłużej niż 36 miesięcy od daty złożenia zapytania, lub jeżeli nastąpiła dalsza korespondencja, od daty ostatniego kontaktu. W każdym czasie masz prawo do:

› wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
› dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
› wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, jeśli podstawą przetwarzania jest uzasadniony interes;
› żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych.