fbpx

GSU Polisa – ubezpieczenia na szczęście

POZNAJ NAS

Jesteśmy ogólnopolską multiagencją ubezpieczeniową, która stawia na sprawdzone i proste rozwiązania. Oferujemy unikalne ubezpieczenia kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych. Od ponad 15 lat służymy ludziom w wyborze najlepszej ochrony życia, zdrowia, majątku i firmy, zapewniając bezpieczeństwo i spokój. Pokazujemy w przejrzysty sposób zalety ubezpieczeń i pomagamy poruszać się w gąszczu informacji. Zajmujemy się kompleksową obsługą ubezpieczeń od zawarcia umów ubezpieczenia, poprzez pomoc w założeniu wniosku o wypłatę świadczeń i odszkodowań oraz wyjaśnienie wszelkich wątpliwości dotyczących zawartej polisy. Ułatwiamy i przyspieszamy zakup ubezpieczenia – dajemy możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie całkowicie online. W swojej pracy kierujemy się uczciwością, szczerością i empatią, dlatego zaufało nam już tak wiele osób.

GSU Polisa – ubezpieczenia na szczęście

NASZA MISJA

Chronimy Ciebie i Twoich bliskich. Towarzyszymy Ci w życiu i wspieramy w podejmowaniu decyzji. Zależy nam, aby być dla Ciebie nie tylko doradcą, ale również przyjacielem, do którego możesz zwrócić się nawet w najtrudniejszych sytuacjach życiowych. Stawiamy na relacje i zasadę wzajemności, dlatego u nas możesz liczyć na indywidualną i profesjonalną obsługę ubezpieczeń.

GSU Polisa – ubezpieczenia na szczęście

NASZA WIZJA

Naszym celem jest ułatwienie zakupu ubezpieczenia, dlatego będziemy stale ulepszać swoje systemy, dążyć do usprawnienia procesów i przejrzystości dokumentów. Stawiamy na partnerskie relacje z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i Agentami, by móc zaoferować najlepsze ubezpieczenia na rynku.

NASZE ATUTY

GSU Polisa – ubezpieczenia na szczęście
Zakup ubezpieczenia przez Internet
W naszych sklepach internetowych możesz kupić ubezpieczenie NNW dla dziecka, ubezpieczenie na życie oraz assistance, bez fizycznego podpisywania dokumentów i wysyłania skanów.

GSU Polisa – ubezpieczenia na szczęście
Kompleksowa oferta ubezpieczeń
Tylko u nas kupisz ubezpieczenie życiowe, majątkowe, komunikacyjne, assistance zarówno indywidualne jak i grupowe. Dysponujemy produktami kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych, dzięki czemu możesz wybrać najkorzystniejszą opcję dla siebie.

GSU Polisa – ubezpieczenia na szczęście
Atrakcyjne programy ubezpieczeniowe dostępne tylko u nas
Posiadamy na wyłączność w swoim wachlarzu ofertowym unikalne rozwiązania ubezpieczeniowe, szyte na miarę Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

GSU Polisa – ubezpieczenia na szczęście
Internetowy panel klienta
GSU Online to internetowy panel klienta, w którym po zalogowaniu, istnieje możliwość opłacenia ubezpieczenia, sprawdzenia historii płatności, pobrania dokumentów zawartych ubezpieczeń, czy zgłoszenia szkody.

GSU Polisa – ubezpieczenia na szczęście
Infolinia i oddziały
Nasi konsultanci od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16 służą pomocą i wsparciem. Oddziały nasze oraz naszych partnerów zlokalizowane są w całej Polsce, oferując pełną ofertę ubezpieczeń stacjonarnie.

NASZA OFERTA

Dzięki współpracy z GSU Stowarzyszenie Ubezpieczonych oraz Superpolisa GSU Sp. z o.o. możemy proponować Ci rozwiązania zarówno ubezpieczeń grupowych, jak i indywidualnych, o szerokim zakresie produktów życiowych, majątkowych i assistance.

Nasza oferta obejmuje:
• Grupowe ubezpieczenia na życie i majątkowe w formie indywidualnej
• Indywidualne ubezpieczenia na życie
• Programy ubezpieczeniowe dla Seniorów
• Programy zdrowotne
• Ubezpieczenia komunikacyjne
• Ubezpieczenia majątkowe
• Programy ubezpieczeniowe dla dzieci
• Innowacyjne programy assistancowe
• Programy finansujące koszty leczenia poważnych zachorowań
• Programy ubezpieczeniowe dla biznesu

Sprawdź szczegóły ofertyNASZE ODDZIAŁY

Posiadamy 12 oddziałów własnych i ponad 20 placówek partnerskich oraz 250 osób w sieci sprzedaży, którzy w całej Polsce służą pomocą w kwestii ubezpieczeń.

Znajdź najbliższy Oddział

GSU Polisa – ubezpieczenia na szczęście